smyczki do skrzypiec - ARTONUS - professional security for your instrument

Go to content

smyczki do skrzypiec

ACCESSORIES > FOR INSTRUMENTS

SMYCZKI DO SKRZYPIEC Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO I DREWNA


model VM-100

Smyczek do skrzypiec wykonany z drewna. Wyważony i sprężysty. Doskonały do nauki gry na instrumencie w początkowej fazie. Rozmiar 4/4 - długość smyczka: 74,5 cm. Naturalne końskie włosie w jasnym kolorze. Smyczek w kolorze brązowym z widoczną fakturą drewna. Żabka hebanowa z paryskim oczkiem. Trzyczęściowa śrubka. Metalowe elementy w kolorze srebrnym. Złota owijka i skórka z węża. Waga: 67 g.
==============================

model SM-200

Smyczek do skrzypiec wykonany jest z włókna węglowego. Dobrze wyważony, sprężysty. Mało podatny na odkształcenia. Smyczki karbonowe uznawane są za bardziej elastyczne i trwalsze. Rozmiar 4/4 - długość smyczka: 74,5 cm. Naturalne końskie włosie w jasnym kolorze. Smyczek w kolorze czarnym z widoczną fakturą włókna węglowego. Hebanowa żabka z paryskim oczkiem. Trzyczęściowa śrubka. Metalowa i skórkowa owijka. Metalowe elementy w kolorze srebrnym. Waga: 60 g.

==============================

model SM-300

Smyczek do skrzypiec wykonany jest z włókna węglowego. Dobrze wyważony, sprężysty. Mało podatny na odkształcenia. Smyczki karbonowe uznawane są za bardziej elastyczne i trwalsze. Rozmiar 4/4 - długość smyczka: 74,5 cm. Naturalne końskie włosie w jasnym kolorze. Smyczek w kolorze czarnym z widoczną fakturą włókna węglowego. Żabka hebanowa inkrustowana francuską lilią. Trzyczęściowa śrubka. Metalowa i skórkowa owijka. Metalowe elementy w kolorze złotym. Waga: 60 g.
PL 57-300 KŁODZKO, Stary Wielisław 32a tel./fax: +48 74 868 25 93 e-mail: artonus@artonus.com
tel./fax: +48 74 868 25 93 e-mail: artonus@artonus.com
Back to content