srebrna woda do nawilżacza - ARTONUS - professional security for your instrument

Go to content

srebrna woda do nawilżacza

ACCESSORIES > FOR CASES

"SREBRNA" WODA DO NAWILŻACZA

srebrna woda do nawilżacza
PRODUKT POLSKI
Jeśli jesteś posiadaczem futerału marki ARTONUS i korzystasz z zamieszczonego w nim nawilżacza, przydatny będzie Ci zapas wody przeznaczonej specjalnie do tego celu.

Do stosowania w nawilżaczach wewnątrz futerałów nie zaleca się stosować zwykłej wody, ponieważ może to skutkować zapleśnieniem lub zagrzybieniem nie tylko nawilżacza, ale również całego wnętrza futerału. Wskazane jest stosowanie wody o właściwościach bakteriobójczych - oferowanej przez nas tzw. "srebrnej wody".

Oferowany preparat służy do nasączania wkładów umieszczonych w nawilżaczu wewnątrz futerałów ARTONUS.  Nawilża powietrze zabezpieczając jednocześnie przed rozwojem bakterii i grzybów w nawilżaczu oraz całym futerale.

Systematyczne nasączanie wkładów nawilżacza "srebrną wodą" pozwala utrzymywać w futerale wilgotność powietrza właściwą dla instrumentów muzycznych.

Skład: wodny nano-cząsteczkowy niejonowy koloid srebra o stężeniu 1 ppm (0,0001%) składający się z wody demineralizowanej wysokiej jakości oraz nano-cząsteczkowego srebra metalicznego o czystości 4N (.9999).

Informacje ogólne: Niejonowe srebro nano-cząsteczkowe niezwykle skutecznie zwalcza bakterie i grzyby, pozostając jednocześnie bezpieczne dla ludzi. Preparat nie posiada żadnych innych chemicznych domieszek.

PL 57-300 KŁODZKO, Stary Wielisław 32a tel./fax: +48 74 868 25 93 e-mail: artonus@artonus.com
tel./fax: +48 74 868 25 93 e-mail: artonus@artonus.com
Back to content